O projektu CovTest.cz


V čem vám projekt pomůže?

Snadno a rychle si dohledáte nejvhodnější odběrné místo podle toho, kde bydlíte. Ať už máte žádanku, anebo jste samoplátce. Místo dlouhého „googlování“či únavných telefonátů vás přesměrujeme rovnou na web nemocnice nebo laboratoře.


Kdo jsme a proč to celé děláme?

Fungujeme v oblasti softwaru od roku 2011. Projekty pro zvládnutí složitých firemních procesů nás nejen živí, ale i baví. Zkušenosti se zpracováním dat a integrací SW řešení do firem všech velikostí jsme se tentokrát rozhodli využít pro dobrou věc. Jsme v tom společně. Někdo šije roušky, jiný pomáhá seniorům s nákupy – a my pro vás máme aplikaci, která vám může současnou nelehkou situaci aspoň trochu usnadnit.


Budu něco platit?

Projekt CovTest.cz je zdarma a pro všechny, kdo ho potřebují. Nic neplatíte, nikde se neregistrujete.


Můžu si přímo přes CovTest.cz registrovat termín odběru?

Ne, aplikace vás ale navede rovnou na stránky odběrného místa. A tam už všechno vyřídíte.


Sbíráte osobní údaje nebo informace o testech?

Ne. Osobní údaje v aplikaci vůbec nezadáváte a my je nijak nezjišťujeme. Všechno je 100% anonymní.


Jak moc jsou údaje v aplikaci aktuální?

Zobrazená data by neměla být starší než 5 minut. Teoreticky se může stát, že pokud se trefíte do frekventovaného termínu či místa, někdo vás na poslední chvíli „předběhne“. Ale děláme všechno pro to, aby se data aktualizovala co nejrychleji je to možné.


Jsou v aplikaci úplně všechna odběrná místa v Česku?

Zatím ne. Některá odběrná místa neumožňují on-line rezervace nebo nezveřejňují volné kapacity. Pokud ale odběrné místo data zveřejňuje, do naší aplikace se dostane.